Супрун проілюструвала пост про День презерватива фотографією Медведчука і Рабіновича

Уляна Супрун / Facebook

Об этом сообщает Руспрес

Для ілюстрації поста Супрун використала фото Медведчука і Рабіновича

Уляна Супрун / Facebook


Колишня глава Міністерства охорони здоров’я України Уляна Супрун написала пост про Міжнародний день презерватива.

Свій пост в Facebook Супрун проілюструвала фотографією лідерів партії Опозиційна платформа — за життя Вадима Рабіновича і Віктора Медведчука.

Супрун пише, що презерватив — це єдиний спосіб запобігти інфекції, що передаються статевим шляхом, і вагітності одночасно. Його ефективність становить 98%, але в разі, коли його правильно використовують.

Також вона розвінчала кілька міфів про презервативи. Зокрема, про те, що презерватив не має терміну придатності.

«Звісно, що менше часу з моменту виготовлення презервативу минуло, то більш еластичним буде латекс. Дешевші презервативи мають термін придатності 2−3 роки, дорожчі — 3−5 років. Після того ризик мати несподіванку у вигляді порваного презерватива зростає», — пише вона.

Крім того, за словами Супрун, міфом є ефективність використання відразу двох презервативів.

«Через тертя один об одного ефективність презерватива як засобу контрацепції знижується мінімум на 20%», — відзначає вона.

Також Супрун розвінчала міф про те, що презервативи часто рвуться: вони рвуться тільки коли закінчився термін придатності, пошкоджена цілісність або форма презерватива або його неправильно використовують.

Читайте також:

Супрун проілюструвала розповідь про геморой фотографією Дубінського

Також Супрун пише, що презервативи варто використовувати не тільки при вагінальному сексі і не тільки з новими партнерами.

Крім того, за її словами, презервативи можна використовувати і при оральному сексі.

Вона зазначає, що презервативи необхідно використовувати завжди, оскільки їх перша функція — бар’єрна захист від інфекцій, що передаються статевим шляхом.

«Навіть якщо ви багато років у стосунках і довіряєте один одному, згадайте, що деякі інфекції передаються від тілесного контакту, через кров або слину», — пише Супрун.

Також Супрун пише, як правильно користуватися і вибирати презервативи.


Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/ukraine/politics/den-prezervativa-suprun-proilyustruvala-post-foto-medvedchuka-i-rabinovicha-novini-ukrajini-50069969.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя