SkyUp запускає рейси з Одеси до Італії та Іспанії


Українська авіакомпанія SkyUp має намір у травні-червні запустити чотири регулярні рейси з Одеси до Ріміні (Італія), Барселони (Іспанія), Кутаїсі (Грузія) і Єревану (Вірменія)

Про це повідомляє прес-служба авіаперевізника. Об этом сообщает telegrafist.in.ua со ссылкой на СМИ.

Рейс Київ — Ріміні (Італія) буде виконуватися з 2 червня щонеділі; Одеса — Барселона (Іспанія) буде виконуватися з 25 травня двічі на тиждень — щосереди і щосуботи; Одеса — Кутаїсі (Грузія) буде виконуватися з 4 червня двічі на тиждень — по вівторках і п’ятницях; Одеса — Єреван (Вірменія) буде виконуватися з 17 травня двічі на тиждень — по понеділках і п’ятницях.

За даними прес-служби, вартість квитка в одну сторону з Одеси до Ріміні складе від 2 239 грн (без багажу), з Одеси до Барселони — від 2 507 грн (без багажу), з Одеси до Кутаїсі — від 1 757 грн (без багажу), з Одеси до Єревану — від 1 785 грн (без багажу).

Також повідомляється, що авіаперевізник буде виконувати з Одеси чартерні рейси до Тівату (Чорногорія) — один раз на тиждень, Анталії (Туреччина) — двічі на тиждень, Шарм-ель-Шейху (Єгипет) — три рази на тиждень.

Крім цього, SkyUp на період літньої навігації планує збільшити частоту польотів за маршрутом Одеса — Київ до трьох разів на тиждень і Одеса — Харків — до двох разів на тиждень.

Таким чином, загальна кількість рейсів, які виконуватиме авіакомпанія SkyUp Airlines з аеропорту Одеси, зросте до 18 на тиждень.

  • Нагадаємо, що українська авіакомпанія SkyUp запускає рейси з Києва до Єревана (Вірменія), Варни і Бургаса (Болгарія).

Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/03/15/skyup_zapuskaye_reysy_z_odesy_do_italiyi_ta_ispaniyi”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя